Du er her: Forsiden / Kontakt oss

Kontakt oss

Telefon sentralbord: 23 24 44 70

Se egne sider for pressen her.

Vår postadresse:
Kjøtt- og fjørfebransjens Landsforbund/Kjøtt- og fjørfebransjens Servicekontor
Østensjøveien 39/41
N-0667 Oslo 

Besøksadresse: 
Østensjøveien 39/41, 4 etasje - se kart
Du kan også sende e-post til klf@kjottbransjen.no

Ansatte:      
Bjørn-Ole Juul-Hansen pass 18 kb
 
Bjørn-Ole Juul-Hansen
Administrerende direktør
Mobil: 913 59 382
bojh@kjottbransjen.no
Randi Spidsberg
 
Randi Spidsberg
Kontorsjef
Mobil: 416 46 027
randi@kjottbransjen.no
Endre Myhr, Markeds- og prognosesjef
 
Endre Myhr
Markeds- og administrasjonssjef
Mobil: 952 38 600
endre@kjottbransjen.no
Trung Doung
 
Trung Duong
Økonomimedarbeider
Mobil: 998 89 999
trung@kjottbransjen.no
Cecilia Larsson
 
Cecilia Larsson
Fagansvarlig egg/fjørfe
Mobil: 926 98 943
cecilia@kjottbransjen.no
Mette Juberg
 
Mette Juberg
Mattrygghet- og kvalitetssjef
Mobil: 901 03 455
mette@kjottbransjen.no
Ida Mathisen
Ida Mathisen
Sjefveterinær
Mobil: 969 15 315
Ida@kjottbransjen.no
Karl Kristian nett

Karl Kristian Kongsted
Spesialveterinær
Mobil: 488 65 080

Karl.Kristian@kjottbransjen.no

Per Arne Sleipnes
 
Per Arne Sleipnes
Daglig leder KLF Media AS,
Redaktør Kjøttbransjen
Mobil: 922 47 917
pas@kjottbransjen.no
svein-erik-2014
 
Svein-Erik Eide
Sjef kommunikasjon
og medlemskontakt
Mobil: 905 29 988
svein-erik@kjottbransjen.no
Utviklet av 07 Web
Bransjeoversikt

Annonser